Sitio Ceu Da Mantiqueira Villa
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Sportactiviteiten Wandelen |
| Spa en ontspanning Spa-lounge Jacuzzi | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Sitio Ceu Da Mantiqueira Villa Espirito Santo do Pinhal van 420 vierkante meter biedt plaats aan maximaal 10 gasten en bevindt zich op een welgelegen locatie binnen 3 km van bezienswaardigheden als Igreja de Sao Joao Batista. Deze 4-slaapkamer villa biedt gasten een ontspannende ervaring met een bubbelbad.
Igreja Matriz is op 10 minuten met de auto gesitueerd.
Het vakantiehuis kijkt ook uit over het meer. De gesitueerde in Espirito Santo do Pinhal Sitio Ceu Da Mantiqueira Villa beschikt over een badkamer met een bubbelbad, een apart toilet en een douche. Een haardroger, badjassen en badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.
De woning heeft een eetgedeelte met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. Verschillende activiteiten, zoals wandelen worden ter plaatse en in de omgeving aangeboden.
- Locale bezienswaardigheiden
- Igreja Matriz do Divino Espírito Santo3086 km
- Igreja Matriz3694 km
- Prefeitura Municipal de Espírito Santo do Pinhal4055 km
- Rota Rural Turismo no Campo4495 km
- Do Genoma a Xicara2898 km
- Theatro Avenida3531 km
- Igreja de Sao Joao Batista3617 km
- Estádio Municipal Fernando Costa3031 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Viracopos128 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Allergievrije kamers
- Rookdetectors
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Spa-lounge
- Jacuzzi
- Wandelen
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Voorzieningen voor huisdieren
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Sitio Ceu Da Mantiqueira Villa?
Gasten van Sitio Ceu Da Mantiqueira Villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Viracopos van Sitio Ceu Da Mantiqueira Villa?
Er is een 130 km afstand tussen Viracopos en Sitio Ceu Da Mantiqueira Villa. - ❓
Hoeveel kost het om Sitio Ceu Da Mantiqueira Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Sitio Ceu Da Mantiqueira Villa is $374. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis beschikt over een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar de villa mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in de villa verblijven. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Sitio Ceu Da Mantiqueira Villa waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Sitio Ceu Da Mantiqueira Villa kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.